JIGIT

JIGIT.jpg

Najbardziej popularna główka jigowa stosowana do połowu na wszystkie rodzaje przynęt miękkich. Główka wykonana na najwyższej jakości haku. Idealnie wyważona.
Prawdziwe oznaczenie rzeczywistej wagi całej główki.

Oferta:
- szeroka gama gramatur i wielkości haków
- gramatura od 1,5 gr. do 50 gr.
- wielkości haków od 4 do 12/0
- dostępna w kolorze B/N Black Nickel.

SEA JIGGER

SEA_JIGGER.jpg

Profesjonalna główka do połowów dużych ryb w szczególności w akwenach morskich.
Innowacyjny kolor haka nadaje główce niezwykłą skuteczność podczas łowienia.
Główka bardzo popularna i stosowana w tzw. Przywieszkach morskich.
Idealnie dopracowany odcień koloru haczyka w połączeniu z kolorem stopu odlewu prowokuje do brań nawet bez zastosowania jakichkolwiek przynęt.

Główki SEA JIGGER są polecane przez Mistrza Polski w Wędkarstwie Morskim – Mariusza Getkę

Oferta :
- dostępne w gramaturze od 3 gr. do 50 gr.
- rozmiary haka od 2/0 do 10/0


JIGGER

jigger.jpg            

JIGGER to bliźniaczy brat SEA JIGGERA wyprodukowany na haku typu "Barberian" dostępnym w kolorze B/N Black Nickel. Kolor, typ haka oraz idealne wyważenie tworzą z JIGGERA idealną uniwersalną główkę do połowu wszystkich drapieżników zarówno w wodach morskich jak i zbiornikach słodkowodnych. Stosowane do połowu z użyciem przynęt typu twister, ripper itp. 
Prawdziwe oznaczenie rzeczywistej wagi całej główki.

Oferta:
- gramatura od 3gr. do 30gr.
- wielkość haka od 2/0 do 4/0


JIG PIKE

jig-pike.jpg

Główka wykonana na wyjątkowo mocnym i ostrym haku typu MATZUO. Produkt opracowany i stworzony z myślą o łowcach szczupaków. Dzięki połączeniu haka MATZUO i specjalnej mieszanki metali wykorzystanej do odlewu główki, uzyskaliśmy perfekcyjną główkę jigową, której skuteczność i jakość została potwierdzona przez wielu profesjonalnych wędkarzy spiningistów. Zaprojektowany przez nas kształt haka przyczynia się do uzyskania prawie stu procentowej skuteczności zacięcia. Zwiększona wytrzymałość i współczynnik sprężystości dają nam pewność że JIG PIKE wytrzyma nawet największe obciążenia. Wyjątkową ostrość haka uzyskaliśmy dzięki połączeniu kilku najnowocześniejszych metod ostrzenia. JIG PIKE pozostaje bardzo ostry nawet po długotrwałym okresie użytkowania w zróżnicowanych warunkach.

JUMPING HORSE

JUMPING_HORSE.jpg

Główka jigowa uzbrojona dodatkowo w skrzydełko, które podczas prowadzenia zestawu zostaje wprowadzone w nieregularne ruchy powodując "rozbłyski" imitujące żywą rybkę.

JUMPING HORSE jest szczególnie polecany do połowu okoni w każdym zbiorniku wodnym.   Jej skuteczność została potwierdzona przez wielu wędkarzy którzy zaopiniowali JUMPING HORSEA jako "mega skuteczną" przynętę nie tylko na okonie ale i na szczupaki.

JUMPING HORSE to produkt który łączy w sobie skuteczność blachy i funkcjonalność tradycyjnej główki jigowej.

JUMPER

JUMPER.jpg

Innowacyjna forma główki jigowej, przeznaczona do połowu sandaczy z opadu. Dzięki idealnemu wyważeniu główka zachowuje się, jak prawdziwa rybka "muskająca" dno. Główka głównie polecana do połowu sandaczy, ale jej zalety docenili również wędkarze morscy łowiący łososie i trocie w przybrzeżnych wodach Bałtyku. Główki dostępne w każdym rozmiarze i gramaturze.